כלכלה מעגלית
אינפיניה   |   28/03/2023

כבר פגשתם את הפתרון הייחודי שלנו שכל עסק חייב להכיר?

אם אתם חברה או מפעל שעוד לא לקח חלק במהפכת המיחזור שעוברת על ישראל בשנים האחרונות, אז דעו שאף פעם לא מאוחר. אלפי עסקים כבר יצרו איתנו קשר וביקשו את הסיוע שלנו בקידום סביבה בריאה וירוקה הרבה יותר. אחד מאותם שירותים שעסק יכול לקבל מאיתנו, וכנראה שהוא כלל לא מודע לו, הוא שירות הדפורמציה. מה זה בעצם אומר? הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים.

 

נניח שאתם חברת סלולר גדולה שרוצה להוציא מפס הייצור שלה מכשיר מסוים, או אולי חברה ותיקה שמחליטה על פינוי נקודה מסוימת מלאה במחשבים שאין בהם עוד צורך. ייתכן גם שאתם גוף ממשלתי או אכיפתי כלשהו, ותפסתם לדוגמה נעליים מזויפות רגע לפני שהוברחו ארצה או אפילו מכוניות. במקרים האלה, ועוד רבים אחרים, אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו ולהגיד לנו בדיוק מה הצורך שלכם. אנחנו כבר נבצע עבורכם את התחשיב המתאים, נגיע אליכם ונצא לדרך משותפת.

 
קפסולות נספרסו בתהליך גריסה  

אצלנו הלקוח הוא במרכז

אלפי עסקים כבר השתמשו בשירות שלנו שבעצם משנה את מצב הצבירה של חומר בעזרת כוח. כל פסולת באשר היא יכולה להיות מטופלת אצלנו ולהיות מושמדת, לא משנה הסיבה: עניינים הנוגעים לאבטחת מידע, סגירת עסק, עודפים, פגם בייצור, פיתוח מסחרי כלשהו ועוד.

הפתרון הראשון שכנראה עובר לכם בראש במצב שכזה הוא הגריסה וזו לא טעות, אבל גריסה יכולה להיעשות בכמה אופנים. ישנה גריטה, או השמדה ויש גם את הדפורמציה שבמסגרתה אנחנו עושים שימוש בכלים שפותחו כדי להתמודד אחרת עם הפסולת.

 

אתם, כלקוחות שלנו, מאפיינים בדיוק מה אתם מעוניינים להשמיד או לגרוס. אנחנו נציע לכם את הפחים המתאימים לאותה פסולת, נפנה אותה למרכז הגריסה שלנו במודיעין ושם היא תעבור תהליכים בהתאם לסוג החומר ולרצון של הלקוח: מיחזור, השבה ועוד. בצורה הזו המוצר לא נשלח להטמנה אלא נשאר ירוק, ובעזרתו אנחנו מפיקים חומר גלם אחר או שהוא נמכר לשימושים אחרים.

 

קחו, לדוגמה, את קפסולות הקפה של חברת נספרסו. בתחילת התהליך הקפסולות מופרדות משקית המיחזור הביתית, אחר כך הן נאגרות אל תוך מתקן המיחזור שם הן עוברות תהליך גריסה שהתוצר שלו הוא קפה ואלומיניום. לאחר הגריסה הקפה והאלומיניום מופרדים האחד מן השני. הקפה נאגר בשקי בד גדולים בדרכם ליקב, שם ישמשו כחומר דישון לכרמים בעוד שהאלומיניום נארז ונשלח למיחזור. בפועל מדובר בשירות שאין גוף או עסק במדינה שלא יזדקק לו בשלב כזה או אחר. יש כאלה שירצו ונגיע אליהם כבר יום אחרי שיחת הטלפון אלינו, ויש מקרים שאולי ייקח מעט יותר – אבל אנחנו נדאג לפיתרון המתאים לעסק שלכם בצורה המיטבית. אנחנו ערוכים לתת שירות מהיום למחר.

 

שוב נדגיש שאם יש לכם מחסן מלא בציוד ללא שימוש, אתם עוברים משרד או שיש לכם סחורה פגומה שהייתם רוצים להיפטר ממנה, דעו ששירות ההשמדה והנצלת החומרים שלנו הוא הפתרון הייחודי והטוב ביותר עבורכם.

שקית של נספרסו  

חוסכים כסף ושומרים על הסביבה

אז במקום להוציא כסף מיותר על אחסנה של מוצרים שאינם בשימוש, או לחשוב מה לעשות עם חומר מסווג, דעו שאפשר לפנות אלינו ואנחנו נספק לכם פתרון חסכוני וסביבתי שמתבצע במפעל הייחודי שלנו שבו לכל העובדים סיווג ביטחוני מתאים. לא לחינם גופים ביטחוניים וממשלתיים כבר עובדים איתנו. גם אתם רוצים להתחיל לחסוך כסף ולהפוך לעסק ירוק יותר?

לחצו כאן, השאירו פרטים ואנחנו ניצור אתכם קשר בהקדם.

שתף:

כתבות נוספות