כלכלה מעגלית

דפורמציה והנצלת חומרים

להזמנת שירותי מיחזור

הסוף לשטחי האחסון היקרים! מהיום חוסכים כסף ומקום

השירות שכל עסק בישראל חייב להכיר! 

יש לכם מחסן מלא בציוד ללא שימוש? עוברים משרד? סחורה פגומה?  שירות ההשמדה והנצלת החומרים (דפורמציה) שלנו הוא הפיתרון היחודי והטוב ביותר להשמדת כל מוצר מקפסולת קפה ועד רכבים.

מה זה בכלל?!? שירותי דפורמציה – שירותי גריסה וגריטה של מגוון סחורות ומוצרים תוך הנצלת חומרי הגלם לשימוש חוזר. ובשפה פשוטה – אנחנו נדאג, בעזרת מגוון כלים, לשנות את מצב הצבירה של החומר כך שהוא לא יוכל לחזור להיות אותו הדבר.

אז במקום להוציא כסף מיותר על אחסנה של מוצרים שלא בשימוש או לשבור את הראש “מה עושים עם ציוד שנאגר” אנו מאפשרים לכם פתרון איכותי וחדשני אשר שומר על הסביבה וגם חוסך לעסק שלכם הרבה, אבל הרבה, מאוד כסף.

אין לכם מה לדאוג – השירות הזה מתבצע במפעל ייעודי שלנו שבו כל העובדים עוברים סיווג בטחוני והכניסה אליו מותרת למורשים בלבד – לא סתם, חברות הייטק, משרדי עורכי דין ורואי חשבון וחברות וגופי ענק כצה”ל משתמשים בנו כספק מורשה ורשמי לשירות זה – כי על איכות ושירות אנחנו לא מתפשרים!

אז במקום לאגור ולהוציא המון כסף על שטחי אחסון ואבטחת המתחם פנו עוד היום ושדרגו את העסק שלכם. לא תאמינו איך לא הכרתם את זה קודם.

כיתבו לנו

אם הפתרון מעניין אתכם, מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם עם מידע נוסף בנושא

  למה כדאי לעסק להשתמש בפתרון זה?
  זהו הפתרון האולטימטיבי למגוון עצום של עסקים. אבטחת מידע עסקי, אישי ותעשייתי, אחסון ללא יעד שתופס מקום יקר, עלויות הטמנה, עלויות אבטחה ושכירות של מקומות האחסון… לא חבל? את כל זה אנחנו יודעים לפתור בעזרת הפתרון המתקדם והייעודי שלנו. לא סתם זה הפיתרון שאנו ממליצים לכל עסק בישראל להכיר – התועלות הן עצומות גם מבחינה סביבתית ויותר מכך מבחינה כלכלית. דברו איתנו עכשיו לפרטים נוספים.
  באילו סוגי חומרים ניתן לטפל?
  אנו מחזיקים בכל האישורים הנדרשים לטיפול במגוון רחב של חומרים. חומרים קשיחים, מתכות, פלסטיק, צמיגים, נוזלים ואלקטרוניקה הם רק חלק מן החומרים שאנו יודעים לטפל בהם. רוצים לדעת האם החומרים בעסק שלכם גם יכולים להנות משירות זה? השאירו פרטים בטופס והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.
  איך אדע האם השירות מתאים לעסק שלי?
  השירות יכול להתאים כמעט לכל עסק. מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר או לכתוב לנו בווטסאפ ומומחה מיחזור ידע להתאים לכם את הפיתרון המושלם.
  מתי אתם באים לאסוף ממני את החומרים?
  אצלנו הלקוח הוא המרכז. תדירות הפינוי נעשית לפי הצרכים שלכם –חד שבועי, דו שבועי, חודשי ואפילו אפשר לתאם לפי קריאה מספר פעמים במהלך השבוע – אנחנו פה בשבילכם.
  באילו תקני איכות אתם עומדים?
  כחברה המובילה בישראל אנו עומדים במגוון תקני איכות מחמירים בתחום הדפורמציה והנצלת החומרים. בין תקני ה-ISO המאושרים ניתן למצוא את 27001, 9001 , 14002 , 45000