כלכלה מעגלית

איסוף ומיחזור קרטון

להזמנת שירותי מיחזור

מעגל אינסופי של אפשרויות לעסק ולסביבה

פסולת הקרטון מהווה נפח עיקרי מכלל האשפה במדינת ישראל, לא משנה לאן תסתכלו הקרטון הוא חלק בלתי נפרד מחיינו.

מיחזור קרטון מצמצם זיהום, חוסך במים ואנרגיה, ובעיקר שומר על סביבה נקייה וירוקה. רשויות מקומיות, תעשיות רבות ומגוונות, מרכזי קניות ובתי עסק, המשתמשים במוצרי קרטון ודאי חשים בזאת יום יום. כניסתו של החוק להסדרת טיפול באריזות, העלייה העצומה בהזמנות אונליין וחיזוק התודעה הציבורית לנושא איכות הסביבה מחזקים את הצורך באיסוף ומיחזור כמויות ענק של פסולת זו.

אמרת איסוף קרטון אמרתם אינפיניה מחזור! כחברה הגדולה והמובילה בתחום אנחנו יודעים איך להוציא את הערך הרב ביותר מהקרטון שלכם – אנחנו לא רק אוספים וממחזרים, אנחנו מאריכים את חיי המוצר ובכך תורמים לסביבה ולכלכלה.

אנחנו נבוא לאסוף את פסולת הקרטון, נבצע מיון ובתהליך יעיל ומבוקר במפעל המתקדם שלנו נדאג להביא את החומר חזרה למצב שהוא יכול להתחיל תהליך שבסופו נוכל כולנו לבצע בו שימוש חוזר.

מערך המשאיות שלנו פועל לאיסוף קרטון בכל רחבי ישראל (גם אנחנו מרגישים לפעמים שהמשאיות שלנו פשוט נמצאות בכל מקום) ויחד עם מומחי המיחזור שלנו שיודעים לתת פתרונות לכל עסק מזעיר ועד ענק, כל מה שנשאר לכם זה רק להשאיר פרטים.

כיתבו לנו

אם הפתרון מעניין אתכם, מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם עם מידע נוסף בנושא

  למה למחזר קרטון?
  קרטון הוא חומר הגלם נפוץ ביותר בתעשיות רבות וכן במגזר הביתי הפרטי. אנחנו אורזים בקרטונים חבילות ומוצרים שונים, שולחים באמצעותם סחורות ולאחר מכן פשוט משליכים אותו לאשפה… לא חבל? המיחזור מאפשר חיסכון בחומרי גלם בתוליים ומצמצם את כמויות הפסולת והזיהום ולכן יש לו השפעה כלכלית ואקולוגית משמעותית. מיחזור קרטון שומר על הסביבה, מפחית משמעותית את פליטת גזי החממה ויכול לחסוך לעסק שלכם הרבה מאוד כסף. כמובן לא לשכוח שמיחזור קרטון תורם למיתוג העסק כירוק וידידותי לסביבה. כשאתם שולחים קרטון למיחזור – כולם מרוויחים.
  אילו סוגי קרטון אפשר למחזר?
  קרטון שהוא נפולת בתהליך ייצור במפעלים קרטון מאריזות של עסקים ורשתות שיווק. אריזות קרטון של מוצרים למגוון שימושים ביתיים. חשוב לשים לב, הקרטון צריך להיות נקי ממזהמים ופסולת אחרת.
  אילו פתרונות אתם מציעים לאיסוף ומיחזור קרטון?
  אנו מוכרים ומשכירים מגוון כלי אצירה ייעודיים שתוכלו לראות בקטלוג שלנו. מתלבטים במה לבחור? המומחים שלנו ישמחו לעזור
  איך אדע מה השירות שמתאים לעסק שלי?
  מומחי המיחזור שלנו זמינים במייל, בטלפון ובווטסאפ שבתחתית המסך. אפשר גם להשאיר פרטים בטופס שבדף ונחזור בהקדם להתאים לכם את הפתרון המושלם
  מתי אתם באים לפנות את הקרטון?
  אצלנו הלקוח הוא המרכז. תדירות הפינוי נעשית לפי הצרכים שלכם –חד שבועי, דו שבועי, חודשי ואפילו אפשר לתאם לפי קריאה מספר פעמים במהלך השבוע – אנחנו פה בשבילכם.