כלכלה מעגלית

אינפיניה מיחזור

מעגל אינסופי של אפשרויות לעסק ולסביבה

פסולת הקרטון מהווה נפח עיקרי מכלל האשפה במדינת ישראל, לא משנה לאן תסתכלו הקרטון הוא חלק בלתי נפרד מחיינו.
מיחזור קרטון מצמצם זיהום, חוסך במים ואנרגיה, ובעיקר שומר על סביבה נקייה וירוקה. רשויות מקומיות, תעשיות רבות ומגוונות, מרכזי קניות ובתי עסק, המשתמשים במוצרי קרטון ודאי חשים בזאת יום יום. כניסתו של החוק להסדרת טיפול באריזות, העלייה העצומה בהזמנות אונליין וחיזוק התודעה הציבורית לנושא איכות הסביבה מחזקים את הצורך באיסוף ומיחזור כמויות ענק של פסולת זו.
אמרתם איסוף קרטון אמרתם אינפיניה מחזור. כחברה הגדולה והמובילה בתחום אנחנו יודעים איך להוציא את הערך הרב ביותר מהקרטון שלכם – אנחנו לא רק אוספים וממחזרים, אנחנו מאריכים את חיי המוצר ובכך תורמים לסביבה ולכלכלה.
אנחנו נבוא לאסוף את פסולת הקרטון, נבצע מיון ובתהליך יעיל ומבוקר במפעל המתקדם שלנו נדאג להביא את החומר חזרה למצב שהוא יכול להתחיל תהליך שבסופו נוכל כולנו לבצע בו שימוש חוזר.
מערך המשאיות שלנו פועל לאיסוף קרטון בכל רחבי ישראל (גם אנחנו מרגישים לפעמים שהמשאיות שלנו פשוט נמצאות בכל מקום) ויחד עם מומחי המיחזור שלנו שיודעים לתת פתרונות לכל עסק מזעיר ועד ענק, כל מה שנשאר לכם זה רק להשאיר פרטים.

לחברה זכויות להפצה ושיתוף פעולה עם חברות בינ”ל מובילות בעולם, ביניהן:

Stora Enso
תאגיד בינלאומי למוצרי נייר כרומו איכותיים.
Asia Pulp and Paper
תאגיד מוצרי נייר עולמי מוביל. מוצריו ידועים בתוצאות הדפסה וביכולות ריצה מעולים.
Reno De Medici
חברה אירופאית המתמחה במוצרי נייר ממוחזרים.

בין לקוחותינו

תקנים:

אריזות מזון מהיר

אינפיניה אריזות גאה להציג מגוון פתרונות מתקדמים לאריזות למזון מהיר, המשלבות בין נוחות מירבית, שמירה על טריות ואפשרות לגרפיקה בהתאמה אישית
לכל אריזות המזון המהיר