כלכלה מעגלית

אינפיניה אריזות

מובילים את שוק האריזות הישראלי

אינפיניה אריזות (כרמל פרנקל לשעבר) היא החברה הגדולה והמובילה בישראל לייצור מוצרי אריזה מקרטון. בכל שנה מייצרת אינפיניה אריזות מעל 120,000 טון קרטון. במפעל של אינפיניה אריזות הושקעו משאבים רבים בכדי להבטיח שפתרונות הייצור וההדפסה שלנו יהיו תמיד בחזית הטכנולוגיה. המפעל של אינפיניה אריזות הוא היחיד בישראל אשר ברשותו שני מקרגלים, מה שמבטיח ייצור רציף והתייבות לאספקה בזמן.

 

איכות בלתי מתפשרת ושירות ברמה הגבוהה ביותר הן אבני היסוד לאורן פועלת החברה ומאפשרים לה לשרת במקצועיות את רוב החברות והמותגים בישראל. אינפיניה אריזות יודעת לספק פתרון 360 החל מהאפיון, תכנון ועיצוב, דרך מגוון עשיר של טכנולוגיות דפוס מתקדמות בישראל ולבסוף שיוי המוצרים לאתר הלקוח. היכולות שלנו באינפיניה אריזות מאפשרים לנו לעצב פתרון אישי וגמיש לכל דרישות הלקוחות.

 

האריזות אשר מיוצרות באינפיניה אריזות הן חלק משמעותי משרשרת הערך של הכלכלה המעגלית. אינפיניה אריזות היא היצרן שמשתמש בכמות הגדולה ביותר של פסולת קרטון בישראל, פסולת שמקבלת חיים חדשים והופכת לעושר של פתרונות אריזה מתקדמים.

בין לקוחותינו

תקנים:

אריזות מזון מהיר

אינפיניה אריזות גאה להציג מגוון פתרונות מתקדמים לאריזות למזון מהיר, המשלבות בין נוחות מירבית, שמירה על טריות ואפשרות לגרפיקה בהתאמה אישית
לכל אריזות המזון המהיר